راه بروید و پول بگیرید !

زندگی روزمره به یک زندگی ماشینی تبدبل شده که فرصت و انگیزه کافی برای فعالیت های بدنی از جمله پیاده روی را باقی نگذاشته است.ما در این مقاله شما را با یک اپلیکیشن جدیداز شرکت Bitwalking است  که میتواند مشوق خوبی برای پیاده روی باشد ، آشنا میکنیم.با سرای وب همراه باشید.

Bitwalking در وبسایت خود عنوان کرده، «اعتقاد ما بر این است که باید هر کسی بطور آزادانه بتواند کسب درآمد کند. مهم نیست چه کسی هستید یا کجا زندگی می کنید، تنها موضوع مهم مقدار پیاده روی شماست. هر قدم می تواند برای هر شخصی پولساز باشد.» با این تفاسیر اپلکیشن Bitwalking می تواند در کشورهای در حال توسعه ای که قدم زدن و راه رفتن یکی از اصلی ترین روش های حمل و نقل بوده و درآمد هم اندک است، بسیار کاربردی و مثمر ثمر باشد.
محصول این شرکت،نرم‌افزاری است که تعداد قدم‌هایی که فرد در یک روز برمی‌دارد را شمرده و برحسب میزان فعالیت فرد به وی پول نقد الکترونیکی می‌دهد.

bitwalking app (1)

این شرکت تازه تاسیس برای تشویق مردم به پیاده‌روی،نرم‌افزار جدیدی را معرفی کرده است که برحسب تعداد قدم‌هایی که فرد در یک روز برمی ‌دارد، به وی پول نقد الکترونیکی می ‌دهد.

Bitwalking نامی است که برای این اپلیکیشن انتخاب شده و قرار است به زودی برای کاربران اندروید و iOS در کشورهای انگلستان، کنیا، مالاوی و ژاپن و بعد از آن در سراسر دنیا ارائه شود.
اگر برای کسب بیت واکینگ دلار یا BW$ که واحد پول این سیستم است حریص هستید،باید بیشتر پیاده روی کنید! اشتباه نکنید این حریص بودن برای پول این بار کاملا به نفع شما است و از هیچ نظر ضرر و زیانی به شما نخواهد رساند، بلکه سبب بهبود وضع سلامتیتان نیز می شود.

bitwalking app (3)در نظر داشته باشید کاربران باید درمجموع ۱۰،۰۰۰ قدم (۵ مایل) طی کنند تا یک بیت واکینگ دلار به دست بیاورند و این نشان دهنده این موضوع است که برای حریص بودن خود باید بهای زیادی بپردازید،یعنی پیاده روی به اندازه حداقل ۵ مایل!
همچنین حداکثر پولی هر فرد در یک روز از این طریق می‌تواند کسب کند ۳ بیت واکینگ دلار است. این پول را فقط در بازارهای داخلی این برنامه می‌توان خرج یا با پول واقعی مبادله کرد.این نرم افزار برای کشورهای توسعه ‌نیافته‌ای مناسب است که کارگران آن به‌ زحمت روزی یک دلار درآمد دارند،پس با نصب این نرم‌افزار روی گوشی‌های خود می‌توانند تا سه برابر بیشتر از درآمد خود پول به دست بیاورند.

گفتنی است توسعه دهندگان و پایه گزاران این برنامه توانستند برای سرمایه‌ اولیه کار بیش از۱۰ میلیون دلار از طریق سرمایه‌گذاری ژاپنی‌ها به دست بیاورند و در راه‌اندازی یک واحد پولی جدید و تأسیس بانکی که نقل و انتقالات مالی را تأیید کند،استفاده کنند.به عنوان اولین مشتری یک بانک انگلیسی ظاهراً برای برپایی یکی از بزرگ‌ ترین جشنواره‌های موسیقی سال آینده در یکی از کشورهای دنیا با بیت واکینگ اعلام همکاری کرده است.

منبع : bitwalking

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *