اپلیکیشنی که پیامک ها را برایتان می خواند

 

با سلام به همه دوستداران تکنولوژی

مصطفی لشگری هستم و امروز در خدمت شما هستم با معرفی یکی دیگه از شاهکارهای شرکت گوگل.اپلیکیشنی با نام گوگل ناو که پیامک های شما را برایتان می خواند. امیدوارم از این مقاله لذت ببرید.

 

ارسال پیام با گوگل ناو

گوگل ناو یکی از امکانات حیاتی برای کاربران اندروید به شمار می‌آید که البته توسعه‌ی این دستیار صوتی تمام نشده و گوگل مرتبا به قابلیت‌های آن اضافه می‌کند. جدیدترین ویژگی اضافه شده به گوگل ناو به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند پیامک‌ها را شنیده و به آن‌ها پاسخ دهند.

حال اگر به گوگل ناو سئوالی مانند «آخرین پیامک‌های من را نشان بده» را مطرح کنید، این دستیار صوتی در واکنش به این سئوال سریعا پنج پیامک آخر را که دریافت کرده‌اید نمایش می‌دهد. گوگل ناو می‌تواند هرکدام از پیامک‌ها را که بخواهید برایتان بخواند و پاسخ ارسال کند. البته چندین ترفند بدین منظور وجود دارد؛ مثلا می‌توانید از عباراتی مانند «show me my last messages»، «show me my latest messages» یا «show me my newest messages» و «read me…» استفاده کنید. گوگل ناو با شنیدن این عبارات علاوه بر پیامک‌ها می‌تواند ایمیل‌ها را نیز برایتان بخواند.

البته این قابلیت تنها برای پیامک‌های دریافتی از طریق اپراتورها کاربرد دارد و به واسطه‌ی آن نمی‌توان پیام‌های صوتی گوگل را جستجو کرد. با این حال می‌توان از گوگل ناو انتظار داشت تا در بروزرسانی‌های بعدی به قابلیت‌ خواندن پیامک‌های موجود در دیگر اپلیکیشن‌های ارسال پیامک نیز مجهز شود.

گوش دادن به پیامک‌ها با گوگل ناو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *