درباره ما

خانه درباره ما
1391
1392
1393
1394
1391

تولد ما

سرای وب از سال ۹۱ با گرد هم آیی گروهی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرد. این گروه تحت سرپرستی جناب آقای مصطفی لشگری در زمینه طراحی وبسایت از پیشگامان این امر در کشور بوده و تاکنون تعدادی کثیری از پروژه های شما عزیزان را با موفقیت به پایان رسانده است.

مهارت های اولیه

در این گروه تعدادی از بهترین های کشور در زمینه ی طراحی وبسایت ، برنامه نویسی تحت وب ، انجام پروژه های دانشگاهی ، اپلیکیشن نویسی موبایل ، طراحی و دیزاین لوگو و ست کامل اداری و … با داشتن مدارک معتبر دور هم جمع شده اند و گروه سرای وب را تشکیل داده اند.

1392

یک سال بعد

پس از گذشت یک سال سرای وب با اتکا به کار با کیفیت ، امانت داری ، خبر رسانی حرفه ای و اعتماد شما عزیزان موفق به انجام تعداد زیادی از پروژه هایی نظیر طراحی سایت ، برنامه نویسی به زبان های مختلف و … شد.

1393

دو سال بعد

همه روزه اخبار گوناگونی مبنی بر پیشرفت دستگاه ها ، ماشین ها ، موبایل ها ، کامپیوترها و … به گوش می رسد. بدیهی ست که دنیای طراحی وب نیز از این ماجرا مبرا نبوده و نیست و تکنولوژی در این زمینه هم بسیار سریع پیشرفت می کند و نیاز به دنباله روی روزانه دارد .

اکنون زمان این رسیده بود که با همگامی با تکنولوژی روز ، در جهت رضایتمندی شما عزیزان گامی بزرگ برداریم. از این رو اپلیکیشن نویسی موبایل و همچنین طراحی وبسایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو را به خدمات خود افزودیم و  این دو مقوله با استقبال زیادی از طرف کارفرمایان محترم رو به رو شد.

1394

معرفی تیم

با اعضای گروه سرای وب بیشتر آشنا شوید

داوود پاکزاد

بهینه ساز

مصطفی لشگری

طراح سایت و مدیر عامل

پوریا وزیری

برنامه نویس

محمد رعدی

عکاس و تصویربردار